Z ostatnich dni

Najnowsze wiadomości z serwisu Joomla!

Film promocyjny firmy Netmatic!!!

Wraz z firmą Domiq nagraliśmy film promujący rozwiązania inteligentnego budynku oparte o urządzenia oferowane przez Domiq.
Film pokazuje jak przy pomocy produktów Domiq można integrować instalacje inteligentnego budynku.
Przedmiotem pokazu są możliwości integracji systemów LCN i Satel przy użyciu modułów Domiq oraz szerokie możliwości uzupełniające funkcjonalność tych rozwiązań. 
Sceną do prezentacji naszych możliwości są autentyczne obiekty i funkcjonujące w nich, wykonane i oprogramowanie przez nas instalacje.

 

Jesteśmy na BudGryf 2013

Kolejny raz bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych Bud-Gryf w Szczecinie.

Tym razem zamierzamy zaprezentować kilka ciekawych uzupełnień idei inteligentnego budynku.

Prócz integracji systemu inteligentnego budynku LCN z systemem alarmowym Satel oraz wizualizacji i zarządzania poprzez rozwiązanie firmy Domiq, zaprezentujemy wykorzystanie kamer IP oraz domofonów IP firmy Mobotix a także systemu audio multiroom firmy SONOS w ramach kompletnego rozwiązania inteligentnego budynku.

Zapraszamy na nasze stoisko w dniach 15-17.03.2013 w godzinach od 10:00 do 18:00.

 

Krótka charakterystyka systemów "Inteligentnych instalacji"

LCN (Local Control Network) Imagejest rozproszonym systemem do zarządzania inteligentnymi budynkami. Jest on, podobnie jak EIB/KNX, obecny na rynku już ponad 10 lat. System LCN oferuje możliwości sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, markizami, wentylacją i innymi podłączonymi do systemu jednostkami.

Czytaj więcej...

Jesteśmy na Bud-Gryf 2012

ImageW dniach 16-18.03.2012 odbywają się targi Bud-Gryf 2012 w Szczecinie. Miło nam poinformować, że w Hali nr 2 na stanowisku nr 107 znajdą Państwo naszą ekspozycję. 

 

 

Czytaj więcej...

Idea "inteligentnego domu"

"Inteligentny Budynek" to jeden spójny system łączący w sobie wszystkie funkcje zarządzania budynkiem. Jest to przyjazne użytkownikom otoczenie, które samo się kontroluje i zapewnia niezbędne usługi w odpowiednim czasie. Gwarantuje funkcjonalność i elastyczność w możliwościach dopasowania funkcji budynku, zarówno do aktualnych jak i przyszłych potrzeb użytkowników.


Instalacja Inteligentnego Budynku stała się standardem na świecie i od wielu lat stosowana jest również w Polsce.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. "Inteligentny dom"
  2. Galeria w sieci.